Nowoczesne zegary

nowoczesne zegaryWiele osób pragnie, by ich mieszkanie było urządzone w jak najbardziej nowoczesny sposób. Marzenie to jest dość łatwe do zrealizowania. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich akcesoriów służących do wystroju wnętrza oraz dobrać je umiejętnie, tak, by idealnie się ze sobą komponowały. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient powinien znaleźć coś dla siebie wśród nieszablonowych produktów firmy Nextime. W ostatnim czasie bardzo popularne jest odróżnianie się od innych, awangardowość. Wpływ ten można zaobserwować także w wystroju wnętrz i doskonale wpisuje się on w produkty Nextime. Dziś każdy chce zabłysnąć przed rodziną i znajomymi swym niebanalnie urządzonym mieszkaniem. Pomóc w tym mogą właśnie nowoczesne zegary. W szerokiej ofercie znajduje się ich mnóstwo rodzajów.

Doskonałą propozycją jest zegar ścienny marki Eyesight. Został on wykonany ze szkła. Ten nowoczesny zegar charakteryzuje się tym, iż posiada motyw zaczerpnięty niemal wprost z gabinetu okulistycznego. Jest to bardzo ciekawy przedmiot, bowiem przedstawia on różnej wielkości litery i cyfry tak, jak gdyby można by za ich pomocą sprawdzić swój wzrok. Zegar robi naprawdę niezwykłe wrażenie.

Kolejną propozycją jest zegar firmy Thumbs Up w kształcie kciuka uniesionego do góry. Motyw ten można identyfikować z popularnym w dzisiejszych czasach znaczkiem „Like it”, upowszechnionym głównie dzięki portalowi Facebook. Ten niecodzienny, nowoczesny zegar prezentuje się wspaniale.

Wiele emocji może wzbudzać również szklany zegar Time Lines, który jest nieco abstrakcyjny, bowiem jego przewodni motyw to urozmaicenie kolorami. Charakterystyczna jest także tarcza zegara podzielona na fantazyjne prostokąty w różnych rozmiarach. Na zegarze nie ma naniesionych cyfr.

Niebywale wyglądającym zegarem jest zegar Mini Hands. To wspaniałe arcydzieło jedyne w swej dziedzinie charakteryzuje się tym, że zostało wykonane głownie z aluminium. Zegar jest utrzymany w srebrnym kolorze. Nie do końca można jednoznacznie określić, jakiego kształtu jest przedmiot. Jednakże ten nowoczesny zegar przeznaczony jest dla osób ceniących sobie niebanalne rzeczy, upiększające ich mieszkania. Z pewnością najbardziej wymagający klient o nietypowym guście będzie zachwycony formą zegara – jego tarczą, jak i wskazówkami.

nowoczesne zegary na ścianeNiebywale klasyczny zegar Houdini w czarnym kolorze zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta szczególnie wymagających klientów ceniących sobie zegary nowoczesne. Idealnie pasuje do klasycznych, eleganckich i stonowanych wnętrz. To dodatek w najlepszym stylu – prosty, ale elegancki i zdecydowanie efektowny, a przy tym oczywiście funkcjonalny.

Kolejny zegar – Watch One, charakteryzuje się bogactwem żywych kolorów, a przeważają kolory niebieski i żółty. Sprawia to, że wnętrze jest rozweselone, z optymistycznym charakterem. Zegar ten może stanowić doskonały dodatek w skromnym, stonowanie urządzonym mieszkaniu. Przypadnie na pewno do gustu osobom, których nie zadowalają nudne przedmioty, nawet tak – wydawałoby się – prowizoryczne, jak zwykły zegar.

Czym charakteryzują się nowoczesne zegary?

Współczesny design stawia przede wszystkim na prostotę. Przy dekorowaniu wnętrz często używa się metalu w różnej postaci oraz stonowanych kolorów. Ten styl przekłada się także na nowo powstające urządzenia codziennego użytku.

Atrakcyjne twory przyszłości

Nowoczesne zegary z jednej strony zachwycają kunsztownym wykonaniem, z drugiej natomiast prostotą formy. Jeśli są przeznaczone na ścianę, często nie posiadają tarczy, a jedynie same wskazówki i cyfry. Zwykle, przy ich projektowaniu, wychodzi się z założenia, że im mniej elementów będą posiadać, tym lepiej, gdyż wówczas doskonale odnajdą się w czystych, minimalistycznych wnętrzach. Za materiał do ich wykonania służy głównie wspomniany wcześniej metal (zarówno ten błyszczący, jak i matowy), jednak równie ciekawe są modele, stworzone ze szkła (barwionego lub przyciemnianego).

Nie należy zapominać, że niesłabnącą popularnością cieszą się urządzenia elektroniczne, wciąż wzbogacane o nowe mechanizmy. Obecnie posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji, ułatwiających codzienne funkcjonowanie ich właścicielom.

Najczęściej wyszukiwane: zegary ścienne | nowoczesne zegary | zegary designerskie | zegary stojące|