Zegary designerskie

zegary designerskieNeXtime jest ogólnoświatowym liderem w projektowaniu oraz sprzedaży zegarów. W swojej ofercie zawiera szeroki wachlarz produktów, w tym zegary designerskie, wyróżniające się swoim wyglądem i ciekawymi funkcjami dodatkowymi. NeXtime posiada ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu zegarów i sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie.

Zegary marki NeXtime nie tylko odmierzają czas. Są one także elementem efektownego wystroju pomieszczeń, dzięki czemu zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Designerskie zegary NeXtime dzięki wysokiej jakości wykonania i oryginalnym wzornictwie, dają poczucie prestiżu stanowiąc akcesoria wystroju domów i wnętrz najwyższej klasy. Zegary NeXtime wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak: aluminium, stal szlachetna, specjalne odmiany szkła, metali i tworzyw sztucznych, dzięki czemu zachowują niezwykłą trwałość. Nad wyglądem zegarów marki NeXtime czuwa doświadczony międzynarodowy zespół projektantów, dbający o to, by każdy z projektowanych przez nich zegarów wyglądał oryginalnie i spełniał wymagania różnych grup klientów.

W ofercie NeXtime.pl znajdziemy designerskie zegary podzielone na kilka kategorii: budziki, zegarki na rękę, zegary biurowe, dziecięce, stojące, ścienne, szklane i zegary z wahadłem. Wśród najciekawszych propozycji można wymienić m.in.:
– zegar designerski z tablicą o wyglądzie planszy testowej z TVP, który przywołuje doskonale czasy PRL i lat 90 XX wieku,
– zegar w kształcie i o wyglądzie tablicy do badania wzroku u okulisty, z zaznaczonymi na czerwono cyframi godzin 3,6,9 i 12,
– zegary artystyczne – bez tarczy zegarowej (tylko ze wskazówkami), czy też nawiązujące swoim wyglądem do różnych kierunków w sztukach plastycznych,
– zegary z tablicą w kształcie tarczy do rzutek, kulki do golfa, piłki nożnej – coś dla fanów sportowych emocji,
– zegary z tablicą w kształcie kuli dyskotekowej, płyty winylowej – idealne rozwiązanie dla wszystkich melomanów,
– zegary ze zwierzątkami na tarczy (papuga, pies, sowa, kot, żyrafa) – czyli w sam raz dla dzieci,
– zegary wahadłowe – z wahadłem standardowym, ale też w designerskim – w kształcie trzepaczki (idealny do kuchni), kosza balonu, linijki i ołówka (coś dla majsterkowiczów) i wiele innych.

zegary ścienne wyjątkowy designOprócz tego, że zegary NeXtime mogą się pochwalić ciekawym wyglądem, posiadają też niekiedy dodatkowe funkcje. Do zegarów o interesujących funkcjach oferowanych przez NeXtime należą m.in. zegary o kilku tarczach zegarowych odmierzających czas w kilku różnych strefach czasowych – znajdujące szczególnie zastosowanie w dużych międzynarodowych korporacjach lub w mieszkaniach, których domownicy podróżują między różnymi miastami na całym świecie – dzięki nim wiemy nie tylko, która godzina jest aktualnie u nas, ale też, która aktualnie godzina jest w innej strefie czasowej, W ofercie NeXtime są także zegary designerskie w formie budzika, wyprodukowane w stylu retro – coraz częściej wraca się do budzików starego typu, które wzbudzają wspomnienia z czasów przeszłych.

Najczęściej wyszukiwane: zegary ścienne | nowoczesne zegary | zegary designerskie | zegary stojące|