Zegary ścienne

zegary ścienneW dzisiejszych czasach bogato wyposażony rynek oferuje mnóstwo rodzajów zegarów ściennych. Nawet najbardziej wymagający klient z nietypowym gustem znajdzie z łatwością coś dla siebie. Od najbardziej awangardowych, po te klasyczne, z przewagą stonowanych kolorów i przeróżnych motywów – wybór jest bardzo szeroki, przez to wręcz czasem niełatwy. Zegary ścienne powinny być odpowiednio dobrane do wystroju mieszkania w taki sposób, by dopełniał jego uroku i świetnie komponował się z innymi przedmiotami, jakie znajdują się w domu. Nie zawsze wybór tego jakże ważnego, choć z pozoru niedocenianego przedmiotu, jest tak łatwy, jakby się mogło wydawać. Firma Nextime oferuje mnóstwo przeróżnych zegarów ściennych.

Przykładem dość prostego w formie, lecz bardzo eleganckiego zegara ściennego jest zegar Fancy wykonany ze szkła. Z pewnością zachwyci on wielu wymagających klientów, którym nie przypadają do gustu inne propozycje. Zegar ten został wykonany na planie kwadratu. Ma tradycyjne arabskie cyfry oznaczające godziny. Ścienne zegary, takie jak ten, mają to do siebie, iż swą prostotą i elegancją dodają niezwykłego uroku niemal każdemu mieszkaniu.

Kolejna propozycja firmy Nextime to zegar kartonowy Cuck–a–do–it -yourself, który został wykonany w sposób bardzo wykwintny. zegary ścienne wykonane w tym stylu to klasyk nad klasyki. Choć obecnie czasami uznawane są za zbyt kiczowate, to tak naprawdę wszystko zależy od ich jakości i wykonania. Proponowany model cechuje się zarówno solidnym wykonaniem i starannym wykończeniem, jak i niezaprzeczalnymi walorami estetycznymi, przez co może znakomicie ozdobić każde wnętrze, bez względu na styl.

Zegar ścienny wykonany ze szkła Mondial to prawdziwa perełka wśród mnóstwa propozycji. Trzy tarcze wskazujące trzy różne strefy czasowe wraz z mapą to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie dokładność, jak i pracujących na co dzień w wielkich firmach korporacyjnych, czy też po prostu dla ludzi lubiących wiedzieć, co ich przyjaciel mieszkający na przykład w Londynie robi o danej porze.

Modele zegarów ściennych

Następny zegar ścienny wykonany ze szkła Retro to z pewnością niebanalny model. Uwagę zwraca zwłaszcza jego ciekawa kolorystyka. Jest wprawdzie utrzymany w szarym, a więc stonowanymzegary na ściane kolorze, ale jednocześnie posiada cieniowania, które dodają mu charakteru i sprawiają, ze w żaden sposób nie można go uznać za nudny. Dzięki temu połączeniu jest to model zdecydowanie uniwersalny – z pewnością świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Czerwonye zegary ścienne Swing to doskonała propozycja dla klientów poszukujących czegoś niecodziennego i niebanalnego. Model ten ma szczególnie designerski charakter. Znakomicie wpasuje się w otoczenie utrzymane w stylu art deco i wszelkie inne nowoczesne klimaty. Ożywi również minimalistyczne otoczenie i doda mu charakteru. Jest to propozycja dla osób ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania, a także gotowych wydać na ten cel większą sumę. Zegar ten bowiem nie należy do najtańszych, ale jego cena z całą pewnością idzie w parze z jego wysoką jakością.

Specyfika zegarów ściennych

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez zegara. Na rynku dostępnych jest wiele modeli o rozmaitych kształtach, wielkościach i kolorach. Wykonane z różnych materiałów, stanowią przede wszystkim elementy dekoracyjne oraz wskazują aktualną godzinę. Jednym z popularniejszych rodzajów są zegary ścienne.

Rodzaje zegarów ściennych

Zegary, które zawiesza się na ścianie, można podzielić na:

Najczęściej wyszukiwane: zegary ścienne | nowoczesne zegary | zegary designerskie | zegary stojące|